Güven Oto Elektrik, ASB Denizli Takograf adıyla ve başarılı sektörel tecrübesiyle bölgede lider konumda  yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

VDO, Motometer, Stroneridge, Actia, Efkon ve TakoNet marka ürünlerin satışı ve teknik destek üzerine faaliyet göstermektedir.

ASB Denizli Takograf ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.


ASB Denizli Takograf Denizli 3.Sanayide hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. ASB Denizli Takograf çalıştığı markaların değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de bilinen ve izlenen markalar arasında yer almaktadır. Özellikle sağladığı hizmet sektöründe bölgesel olarak lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

 

ASB Denizli Takograf, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da bölgesel ölçekde saygın markalarla çalışmaktadır.

 

VDO, Motometer, Stroneridge, Actia, Efkon ve TakoNet gibi büyük ve dünyaca bilinen ünlü markaların ürünlerinin teknik, satış ve sarf malzemeleri ni bulundurmaktadır. ASB Denizli Takograf ayrıca servis bölümünün rahatlığı ve servisin araç kapasitesiyle rahat ve çabuk işlem görebilen bir firmadır.

Birçok servis dışında garantili ve hizmeti en iyi şekilde sunan yapısıyla ASB Denizli Takograf tercih edilen bir firmadır.
ASB Denizli Takograf, Ulaştırma Bakanlığı, TÜV Türk ve Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı yetkili takograf servisidir. Tüm yasa ve uygulamalara ayak uydurabilen yapısı ile Denizli ilinde servis çalışmalarına devam etmektedir.